Награда на државном првенству школа у плесу

На првенству Републике Србије у пројекту „Твој лајк за наш плес“, по мишљењу стручног жирија, дуо Ragnarok Girls (Бојана Маринковић и Сташа Тодоровић) који је представљао ОШ „Милоје Закић“ из Куршумлије освојио је високо 3. место.

Ово је друго учешће наше школе на конкурсу и други пут освојена награда. На првом учешћу школске 2016/2017. освојили смо 2. место, сада 3.

Савез за школски спорт Србије покренуо је пројекат „Твој лајк за наш плес“ уз подршку Владе Републике Србије, Министарства омладине и спорта и Министарства просвете, науке и технолошког развоја. Пројекат пружа могућност ученицима да кроз покрет, плес и музику покажу свој таленат, креативност, оригиналност и афирмишу своју школу широј јавности.

Честитамо учесницама такмичења на успеху и радујемо се новим изазовима!