Јавни час актива енглеског језика

У уторак 9,децембра је у нашој школи  одржан јавни час – радионица на коме су ученици млађих разреда и један број ученика старијих разреда заједно са својим наставницима енглеског језика, а уз огромну помоћ учитеља и родитеља, украшавали „Енглески кутак“.

-Заједно смо бојили, шили, сликали, правили сатове, новогодишње украсе и венчиће, а на крају од свих тих малих и вредних руку, направили огромну јелку. Циљ нам је био да се дружимо, забавимо и учимо једни од других. Чини се да смо у томе успели“– каже Миона Видаковић, наставница енглеског језика.

Наставници енглеског језика ове године се захваљују свима који су показали интересовање за оно што раде, а својим ученицима обећавају још више оваквих активности.

Актив енглеског језика се захваљује руководству школе, директорици Радици Јовић, заменику директора, педагогу и психологу на спремности да подрже овакве активности.