Упутство за родитеље за moj.esdnevnik.rs

Да бисте проверили оцене свог детета у адресном пољу прегледача укуцајте: moj.esdnevnik.rs

Приликом прве пријаве на систем погледајте упутство на сликама испод.

1esdnevnikproveraocena 2esdnevnikproveraocena2

1. Vesna

Pozz,ne znam kako da koristim ovaj esdnevnik zato sto sam sve podatke trazene unela,a dobijam odgovor ,,uneti podaci nisu tacni“.Prvi put sam odradila kako treba,usla i videla ocene,a vec sutradan nisam mogla da udjem.Molim Vas da mi pomognete.

1. Светлана Станковић (Аутор чланка)

Поштована,
      већ при првој пријави на портал https://moj.esdnevnik.rs/ неопходно је заменити шифру коју сте добили својом. Уколико то нисте учинили или постоји други разлог да не успевате да се пријавите најбоље је да од одељењског старешине детета затражите да Вам генерише и пошаље нову шифру, искористите је за прву пријаву, замените својом и након тога можете несметано користити електронски дневник за родитеље.

Оставите коментар