Две вредне награде за школу „Милоје Закић“

Компанија Књаз Милош и Министарство просвете, науке и технолошког развоја, у сарадњи са Српским савезом професора физичког васпитања и спорта увели су у школе програм „Покренимо нашу децу“ . Циљ овог програма је превенција лошег држања, деформитета, гојазности и неактивности и спроводи се кроз додатне свакодневне петнаестоминутне вежбе у школи.

У оквиру програма, другу годину заредом, расписан је истоимени конкурс за учитеље и ученике од  1. до 4. разреда  широм Србије. Аqua Viva је припремила вредне награде за 36 одељења која су редовно и правилно примењивала обавезне вежбе и осмислила нове, креативне моделе вежбања. Стручни жири, који су чинили представници компаније Књаз Милош, Министарства просвете и Српског савеза за спорт од преко 300 пријављених одељења уврстио је у награђене чак два одељења наше школе:  II-1, чија је учитељица Марија Филиповић и III-2, које води учитељица Светлана Станковић.

Листа добитника

Честитамо!